Our RPG organisation forum!

.


#1 2011-11-20 17:17:45

MałaCzarna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 1
Punktów :   

Idaja

Historia postaci: Pochodzę z Urlyth, wioski położonej wysoko w górach. Była to wioska samo wystarczalna, mało kto tam zaglądał, bo i nikt nie miał takiej potrzeby. Wszystko płynęło spokojnie do pewnej zimy... Była legenda, która mówiła o tym, że kiedy w mieście zapanuje zło i nienawiść, pradawne stwory przybędą ukarać nas za to - ot, bajka by dzieci były grzeczne. Jednak zima była zbyt ostra... Ludzie przymierali z głodu i wtedy zaczęło się piekło... KANIBALIZM! Ludzie zaczęli zabijać najstarszych, a potem ich zjadać! W końcu, chcieli zjeść moją babcie jednak ona gdzieś się schroniła. Okazało się, że w swojej piwnicy posiadała tajemną komnatę, w której czciła jakieś starożytne bóstwo przypominające smoka! W momencie gdy mieszkańcy skręcili jej kark nad wioską rozległ się potężny ryk, który spowodował lawiny. Gdy wyszliśmy było ciemno jak w nocy, mimo ze był środek dnia. W ciemnościach zamigotały dwa czerwone światełka... Gdy zbliżyły się do nas zauważyliśmy że to smok! Nikt nie wierzył własnym oczom... Uciekałam ile sił w nogach... przestałam nawet słyszeć krzyki ludzi palonych żywcem. Jednak smok znalazł mnie. Spojrzał na mnie i powiedział, że kontrakt nie może być przerwany przez śmierć, że teraz ja muszę dokończyć to co zaczęła moja babcia.
    Nazywam się Idaja, jestem smoczą kapłanką. Nie znam mojego przeznaczenia, dlatego wyruszyłam by je odnaleźć.

Długie ciemne włosy, ciemne oczy.
wzrost: 167 cm.


Magia:                                           By Carlos


Ognia:

-Chybotliwy płomień ST:5
-Słaby płomień ST: 30


Umysłu:

-Zajrzenie w myśli: ST: 50

Offline

 

#2 2011-11-20 23:19:36

Carlos

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Idaja

Twoja najlepsza postać póki co ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolny89.pun.pl www.akwow.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.gwiezdni-wedrowcy.pun.pl www.cs-ziolo.pun.pl